راکعی گفت: کسانی که خود را در پایگاه ولایت می دانند چطور به خود اجازه می دهند پس از سخنان رهبری به تیم مذاکره کننده توهین هایی همچون اتفاقات گذشته مجلس بکنند.

فاطمه راکعی، فعال سیاسی اصلاح طلب، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا درباره دوران پسا برجام در کشور گفت: مهمترین مساله طبق گفته های مقام معظم رهبری در حوزه مذاکرت خارجی این است که باید به تیم مذاکره کننده اعتماد کنیم زیرا آنها فرزندان ملت هستند. بنده تعجب می کنم کسانی که خود را در پایگاه ولایت می دانند چطور به خود اجازه می دهند پس از سخنان رهبری به تیم مذاکره کننده توهین هایی همچون اتفاقات گذشته مجلس بکنند.

راکعی ادامه داد: این فرزندان انقلاب با تمام وجود قدم برداشتند تا پاسدار منافع اسلام، انقلاب و ملت باشند. باید آگاه باشیم پس از برجام این رفتارها نه تنها بهتر نمی شود بلکه ممکن است  بدتر هم بشود.

این فعال سیاسی با تاکید بر همدلی داخلی در اجرای هر چه بهتر برجام گفت: این اعتماد باید ادامه پیدا کرده و کار  کارشناسی در حوزهای مختلف باید صورت بگیرد از اقتصاد کلان گرفته تا نفت و بورس و تمام حوزه ها باید صورت بگیرد. باید بدانیم این گونه نیست که پولی پس از برداشتن تحریم ها به کشور وارد شود و مساله حل شود. باید کار کارشناسی انقلابی که سریع و دقیق است در این زمینه انجام شود که ضرری به کشور وارد نشود.

فاطمه راکعی در پایان گفت: این موضع شوخی و بازی نیست بلکه مهمترین موضوع داخلی و خارجی به حساب می آید. باید دست از شعار دادن و تضعیف های جناحی برداریم و با همدلی و همراهی توام با کار دقیق کارشناسی مسئله را به بهترین نحوه حل کنیم.  

 منبع: خبرگزاری برنا