فاطمه راکعی در رابطه با نامه رحیمی و اعلام برائت اصولگرایان از احمدی نژاد گفت: افشاگری رحیمی علیه احمدی نژاد هر چند که دیرهنگام  اتفاق افتاد، اما برداشته شدن پرده ها و مشخص شدن مسایلی که اصلاح طلبان دلسوزانه طی این سال ها فریاد زدند مغتنم است.


وی افزود: دوره مدیریت دولت نهم و دهم یک تجربه بزرگ برای ملت بود که بیاموزیم وقتی دلسوزان نظام که در این 36 سال امتحان خود را نسبت به امام و انقلاب  نشان داده‌اند از سر دلسوزی  تذکری می‌دهند و حقیقیت را کمی زودتر می‌بینند  به جای اینکه  به آنها برچسب بزنیم و طردشان کنیم حرف آنها را جدی بگیریم.

این فعال اصلاح طلب با بیان اینکه باید به ادعای رحیمی نسبت به دریافت پول  170 کاندیدای  اصولگرا مجلس هشتم  رسیدگی شود مطرح کرد: به دلیل اینکه این ادعا از سوی کسانی که خود را در مظان اتهام در دادگاه ملت می بینند بیان شده ، انتظار می رود که دستگاه قضایی نسبت به آن رسیدگی لازم را داشته باشد و  احمدی نژاد که قسمت عمده عملکرد  رحیمی متوجه اوست پاسخگو باشد.

وی با اشاره به حمایت اصولگرایان از رحیمی در دوران تصدی گری در پست معاون اولی رئیس جمهور گفت: امیدوارم اصولگرایانی با سماجت از احمدی نژاد و رحیمی حمایت کردند و اکنون  با افشاگری های تبری می جویند اجازه دهند که رسیدگی کامل قضایی و حقوقی به این مسایل شود.

راکعی درباره اینکه اتهام رحیمی به اصولگراهایی بر می گردد که از دولت پول گرفتند افزود: ظاهراً در دوره انتخابات مجلس هشتم کار تشکیلاتی و مهندسی شده انجام داده‌اند که با دسترسی به منابع بیت المال جایگاه خود را برای دستیابی و تثبیت قدرت خرج کنند.

این فعال اصلاح طلب گفت: ضمن اینکه اصولگرایانی که علی رغم تمام فریادهای ملت از آنها دفاع کردند مقصرند باید پاسخگوی ملت و قوه قضاییه باشند.

 منبع: ایسکانیوز