به گزارش سايت جمعيت زنان مسلمان نو انديش به نقل از ايلنا ، آذر منصوری در گفت و گوی اختصاصیبا خبرنگار ایلنا در خرم آباد با بیان این مطلب افزودپیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی مجلسو کسب کرسی‌های مجلس نسبت مستقیم با میزان مشارکت مردم در انتخابات دارد.

وی اظهار داشت: اگر میزان مشارکت مردم بیش از 50 درصد باشد یقین دارم اصلاح طلبان پیروز میدان انتخابات مجلس دهم هستند.

وی حفظ و ارتقای وحدت و انسجام فعلی اصلاح طلبان در انتخاباترا تثبیت کنندهپیروزی آنها دانست و تصریح کرد: اصلاح طلبان به انسجامی بی‌سابقه در طول حضور خود در حیات سیاسی ایران رسیده اند وحاصلاین انسجام معرفی کاندیداهای برجسته و توانمند در حوزه های انتخابیه سراسر کشور است.

عضو شوراي مرکزي حزب اتحاد ملت ايران اسلاميافزود: مجلس اصلاحات و نمایندگان این جریان با حضور در مجلس آتی دغدغه اصلی خود را بر اجرای برجام داخلی،رفع مشکلات معیشتی و بیکاری جوانان، رونق بخشیدن به اقتصاد همراه با امید و آرامش متمرکز می کنند

وی با بیان اینکه مجلس اصلاح طلبان و نمایندگان این جریان حامی دولت خواهند بود،اظهار داشتامروز دولت به مجلسی یار و همراهنیاز دارد تا از ظرفیت برجام استفاده کرده و زمینه به چرخش افتادنچرخه تولید و اقتصاد این کشور را فراهم کند و کشور را از رکود خارج نماید.

وی گفت : برجام داخلی باید زمینه ساز وحدت و آشتی ملی در این کشور باشد و مجلس بتواند از حقوق شهروندی در کنار دولت حمایت کند.

وی تصریح کردواقعیت این است که ما در مقایسه با رقیب نه زمین همواری داریم و نه امکانات برابری و داور هم بیشتر به نفع رقیب سوت می زند و بازیکنان شناخته شده  ما هم اجازه حضور در بازی را ندارند.

وی اظهار داشت: ما با این صورت مسئله به انتخابات ورود کردیم چون آموختیم و پذیرفتیم صندوق رای و انتخابات در دسترس ترین سهم ما از دموکراسی است.

عضو شوراي مرکزي جمعيت زنان نواندیش افزود: هربرگه رایسندی است که به نام تک تک شهروندان این کشور نوشته شده است و شرکت نکردن یعنی واگذاری این سند به نفع تندروهایی که به اعتقاد من ثابت کرده اند دغدغه مردم، دغدغه منافع ملی و دغدغه کشور را ندارند.

وی اظهار داشت: تجربه به ما آموخته اگر همه بیایند حتی درصحنه رقابت نابرابر و با نادآوری‌ها، این اصلاح طلبانند که پیروز میدانند.

منصوریبیان کردامروز تا هفت اسفند فرصت داریم که هشتم اسفند را به حماسه و جشن پیروزی مردم ایران تبدیل کنیم.

منبع: خبرگزاري ايلنا