جمعیت زنان مسلمان نو اندیش در اعتراض به احتمال محرومیت تیم فوتسال بانوان ایران از حضور در تورنومنت جهانی فوتسال زنان بیانیه ای صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

موفقیت تیم  فوتسال بانوان ایران در مسابقات جام ملت های آسیا موجی از امید و افتخار برای زنان ایران به همراه داشت. بانوان فوتبالیست ایرانی با این پیروزی ثابت کردند، که هر چند ورزش بانوان ایران دیر زمانی نیست که  فعالیت جدی خود را آغاز کرده است، اما ظرفیت های آنان در این حوزه به سطحی رسیده است که قادر است این عقب ماندگی ها را جبران کند. اما این پیروزی آنگاه اهمیت دو چندان یافت که زنان فوتسالیست ایران ثابت کردند که با حفظ ارزش ها و مبانی اعتقادی خود قادرند رقبای با سابقه خود را از میدان به در کنند.

 

انتظار جامعه زنان ایران بعد از این موفقیت، قدردانی، حمایت و همراهی جدی دست اندرکاران فوتبال کشور، به خصوص فدراسیون فوتبال بوده و هست که متاسفانه در اقدام اخیر خود با دلایلی غیر قابل توجیه مدعی عدم امکان حضور تیم فوتسال بانوان کشور در مسابقات جام جهانی گواتمالا شده است.

 

جمعیت زنان مسلمان نو اندیش ضمن حمایت از ورزش بانوان کشور، به خصوص تیم فوتسال بانوان، اعتراض خود را نسبت به این اقدام فدراسیون فوتبال کشور اعلام و امید دارد پس از دستور ویژه ی ریاست محترم جمهوری در رفع موانع و تسطیح مسیر حضور تیم فوتسال بانوان در این مسابقات، مسئولان فدراسیون، ضمن تجدید نظر جدی در اعلام نظر قبلی در این زمینه از هیچ اقدامی در راستای تقویت ورزش بانوان کشور و خصوصا حمایت و همراهی حضور در عرصه های بین المللی فروگذار نکنند.

 

جمعیت زنان مسلمان نواندیش

16 آبان ماه  1394