در پی اهانت به رییس جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی روز قدس، جمعیت زنان مسلمان نو اندیش با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن این نوع رفتارها اعلام کرد ازهيچ تلاشى براي تحقق وحدت ملي و خواست مردم ايران فروگذاری نمی کند.

به نام خدا

انتخابات ركن بي بديل جمهوريت نظام است كه بر پايه آن ميزان بودن راي ملت در نزديك به چهار دهه پس از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامى اصلى ترين عامل بقاي نظام و تاثير نقش مردم در تعيين سرنوشت خود بوده است.

در ٢٩ ارديبهشت ماه مردم ايران با مشاركت آگاهانه خود برگ زرين ديگري بر ظرفيت هاي نظام و كشور افزوند كه فارغ از نتيجه آن موجب تقويت منافع ملي و دوركردن كشوراز تهديدها و انسجام و حدت ملي خواهد شد.

متاسفانه در روزى كه بايد نماد وحدت ملت ايران با مسلمانان سراسر جهان باشد و فريادي در اعتراض به جنايتهاي ضد انسانى رژيم صهيونيستي ،عده اي كه هنوز نپذيرفته اند روحاني منتخب ٢٤ميليون نفر از مردم ايران است و قرار است به زودي مراسم تنفيذ و تحليفش برگزار شود،با توهين به رئيس جمهور و شعار دادن عليه او در روز قدس،هم وحدت ملي را خدشه دار كردند و هم تقابل خود را با جمهوريت نظام به نمايش گذاشتند و هم كام ملت ايران را تلخ كردند و بر دو قطبي هاي مخرب دامن زدند.

كدام وطن دوست دغدغه مند است كه امروز نگران موج خشونت و افراط و تروريسم در منطقه نباشد و بر ضرورت وحدت در مقابل تهديدها اصرار نورزد.

جمعيت زنان مسلمان نوانديش با محكوم كردن اين رفتارها، و حمايت همه جانبه از منتخب ملت ايران دكتر حسن روحانى،از همه احزاب، گروهها و شخصيت هايي كه دغدغه كشور و منافع ملي دارند، مي خواهد ضمن اعتراض و محكوم نمودن اين رفتارها از هيچ تلاشى براي تحقق وحدت ملي و خواست مردم ايران فروگذاری نكنند.

جمعيت زنان مسلمان نوانديش

دوم تيرماه ١٣٩٦